• Sezgin Erzan Sezgin Erzan

    Genel Müdür   sezgin.e@biruniteknopark.com

  • Baki Bulut Baki Bulut

    Genel Müdür Yardımcısı baki.b@biruniteknopark.com

  • Gülşen Ayçiçek Gülşen Ayçiçek

    Genel Müdür Yardımcısı gulsen.a@biruniteknopark.com

  • Özgür Özkan Özgür Özkan

    Strateji ve İş Geliştirme Direktörü ozgur.o@biruniteknopark.com

  • Aygül Arı Aygül Arı

    Proje İzleme Değerlendirme Uzmanı aygul.a@biruniteknopark.com

  • Çisem Tarakçı Çisem Tarakçı

    TTO Proje Uzmanı cisem.t@biruniteknopark.com

  • Halime Karaman Halime Karaman

    Prototip Laboratuvar Uzmanı halime.k@biruniteknopark.com

  • Kadir Demir Kadir Demir

    Kurumsal İletişim Uzmanı kadir.d@biruniteknopark.com

  • Pınar Girgin Pınar Girgin

    İş Geliştirme Uzmanı pinar.g@biruniteknopark.com

  • Züleyha Keklik Züleyha Keklik

    Mali İşler ve Finans Sorumlusu zuleyha.k@biruniteknopark.com

  • Ezgi Kuzgun Ezgi Kuzgun

    Yönetici Asistanı ezgi.k@biruniteknopark.com

  • Esra Zirekoğlu Esra Zirekoğlu

    Avukat esra.z@biruniteknopark.com