• Sezgin Erzan Sezgin Erzan

    Genel Müdür / CEO

    sezgin.e@biruniteknopark.com

  • İsmail Güllü İsmail Güllü

    Kurumsal İletişim Direktörü

    ismail.g@biruniteknopark.com

  • Sedat Türk Sedat Türk

    Stratejik Planlama Direktörü

    sedat.t@biruniteknopark.com

  • Münire Şanlı Münire Şanlı

    Mali İşler Direktörü

    munire.s@biruniteknopark.com

  • Fatih Özdemir Fatih Özdemir

    Teknik ve İdari İşler Yöneticisi

    fatih.o@biruniteknopark.com

  • Aygül Arı Aygül Arı

    Girişimcilik ve Kuluçka Merkezi Yöneticisi

    aygul.a@biruniteknopark.com

  • Dr. Senanur Can Dr. Senanur Can

    Üniversite-Sanayi İş Birliği Uzmanı

    sena.c@biruniteknopark.com

  • Deniz Ağdaş Deniz Ağdaş

    Global Proje Yönetim Ofisi Yöneticisi

    deniz.a@biruniteknopark.com

  • Halime Karaman Halime Karaman

    FSMH Birimi Sorumlusu

    halime.k@biruniteknopark.com

  • Beyza Yakar Beyza Yakar

    Muafiyet ve Faaliyet Raporları Uzmanı

    beyza.y@biruniteknopark.com

  • Ezgi Yalçın Ezgi Yalçın

    Kiralama ve Sözleşmeler Birimi Uzmanı

    ezgi.k@biruniteknopark.com

  • Kadir Demir Kadir Demir

    Bilgi Teknolojileri Sorumlusu

    kadir.d@biruniteknopark.com