Teknoparkımız bünyesinde faaliyet göstermekte olan BESENVE ENERJİ A.Ş., Türkiye Yeşil Sanayi Projesi kapsamında TÜBİTAK tarafından yapılan değerlendirme sonucunda 1831 Yeşil İnovasyon Teknoloji Mentörlük Çağrısı için çözüm ortağı olarak seçildi.

Dünya Bankası desteğiyle Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın koordinasyonunda TÜBİTAK ve KOSGEB tarafından yürütülen Türkiye Yeşil Sanayi Projesi çerçevesinde KOBİ’lerin Yeşil Dönüşüm mevzuatlarına uyum kapsamında gereklilikleri karşılamak üzere alacağı mentorluk desteği BESENVE ENERJİ AŞ tarafından verilecektir.

Yeşil dönüşüm mevzuatlarına uyum sağlamak isteyen KOBİ’lerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere çözümler sunacak olan firmamız, bu süreçte aktif bir rol üstlenerek, TÜBİTAK koordinasyonunda yürütülen Türkiye Yeşil Sanayi Projesi ile ülkemizin sanayisinin yeşil dönüşümüne katkı sağlayacaktır.

Firmamızı başarısından dolayı kutluyoruz.

İlgili Duyuru Metnine Ulaşmak İçin Tıklayınız. https://tubitak.gov.tr/tr/destekler/sanayi/ulusal-destek-programlari/1831-yesil-inovasyon-teknoloji-mentorluk-cagrisi

Firmamıza başvuru için tıklayınız. https://www.besenve.com/yesil-sanayi-projesi