Firmamız gayrimenkul sektöründe alıcılarla satıcıları dijital ortamda bir araya getirecek bir platform oluşturmayı hedeflemektedir. Söz konusu platform sahip olacağı modüller ve özelliklerle sektöre yeni bir soluk getirecek, kullanıcıların işlemlerini hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlayacaktır. Platformun sahip olması hedeflenen başlıca teknik özellikleri aşağıda sıralanmıştır. 

Açık Artırma:Açık Artırma modülü ile satıcı ve alıcıların 24 saat içerisinde 
satmak veya almak istedikleri gayrimenkulü satın almalarını sağlanacaktır. Açık Artırmaya katılan kullanıcıların ciddi bir alım satım süreci yaşamaları için teminat bedeli talep edilecek versiyonu ile gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk getirilecektir. Parsel Tanımlama: Parsel tanımlama özelliği ile kullanıcılara var olan parsellerini sistemimize tanımlayarak satmak istedikleri zaman ‘’uygun pazarı’’ bulmaları konusunda hizmet verilecektir. 
İlan Verme:İlanlar bölümü ile kullanıcıların açık artırmaya dahil olmadan ‘’teklif ver’’ seçeneği ile ilan verebildikleri veya ilanları keşfedecekleri bir alan sunulacaktır. Söz konusu modül ile başka platformlardaki ilanlar (sahibinden, Hürriyet Emlak vb.) bu platforma yüklenebilecektir.
Proje kapsamında geliştirilecek yazılımla kullanıcıların diğer emlak sitelerindeki ilanlarının tamamı, kısa sürede tapu teklif portalına aktarılabilecektir. Bu kapsamda görüntü işleme teknolojisi kullanılacak olup mevcut ilandaki fotoğraf/görsel üzerindeki filigranlar temizlenecektir. Böylelikle farklı platformlarda yüzlerce ilanı olan bir kullanıcı, teker teker ilan girişi yapmak zorunda kalmadan bütün ilanlarını kolaylıkla bizim platformumuza aktarabilecektir. İlerleyen süreçte görüntü işleme teknolojisine sahip modülün ayrıca satışı da hedeflenmektedir.